OPAL BUD Sp. z.o.o. | Profesjonalne czyszczenie rur i kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji Wyszków

Inspekcja TV kanalizacji Wyszków

Aby uniknąć niechcianych usterek lub nagłych awarii kanalizacji, warto zdecydować się na przeprowadzanie regularnej inspekcji TV rurociągu. Nasza firma Opal Bud zajmuje się wykonywaniem rzetelnego monitoringu TV. Do tych czynności wykorzystujemy nowoczesne kamery inspekcyjne.

Sprzęt ten pozwala nam ocenić stan techniczny, sprawdzić, czy nie pojawiły się jakieś nieszczelności w obrębie kanału, a także wychwycić ewentualne wady konstrukcyjne. Po przeprowadzonych pracach przygotowujemy specjalny raport wraz z dokumentacją. 

Serwis oczyszczalni Wyszków

W ramach naszej oferty zajmujemy się wykonywaniem gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu oczyszczalni oraz poszczególnych podzespołów, wchodzących w skład systemu. Ponadto, przeprowadzamy również czynności serwisowe separatorów substancji ropopochodnych oraz tłuszczów.

Do prac tych wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym samochody wyposażone w pompo-sprężarki i urządzenia do ciśnieniowego mycia wkładów koalescencyjnych. Dzięki regularnemu serwisowaniu kanalizacji można uniknąć niechcianych awarii systemu.

Czyszczenie kanalizacji ‒ przepychanie rur Wyszków

Nasza firma Opal Bud zajmuje się czyszczeniem kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz studzienek kanalizacyjnych. Udrażniamy również wpusty uliczne i osadniki. Do przeprowadzonych czynności wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, np. samochody nowej generacji, które wyposażone zostały w wydajne pompy wodne oraz pompy ssące.

Używamy także szerokiej gamy głowic, które pozwalają nam na szybkie usuwanie zatorów, wycinanie korzeni zarastających rury czy też rozbijanie i wypłukiwanie osadów tłuszczowych.