OPAL BUD Sp. z.o.o. | Profesjonalne czyszczenie rur i kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji Ciechanów

udrażnianie rur Warszawa - Opal Bud

Inspekcja TV kanalizacji Ciechanów

Nasza firma Opalbud zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem inspekcji TV kanalizacji, co pozwala nam w czasie rzeczywistym ocenić stan techniczny rur. Do czynności tych wykorzystujemy wysokojakościowe kamery inspekcyjne, które pozwalają na wykrycie ewentualnych niedrożności lub awarii.

Dzięki regularnie wykonywanej inspekcji można uniknąć również niechcianych zatorów, występujących w obrębie rur. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na sprawdzenie przebiegu trasy rurociągów, lokalizację przyłączy oraz na znalezienie nieszczelności.

Serwis oczyszczalni Ciechanów

Serwis oczyszczalni pozwala zapobiec niechcianym awariom systemu oraz pomaga kontrolować pracy poszczególnych urządzeń, wchodzących w skład oczyszczalni. W przypadku wystąpienia niewielkiej usterki jesteśmy w stanie od razu naprawić określoną część lub też wymienić ją na nową.

Do przeprowadzenia czynności serwisowych używamy nowoczesnych urządzeń i maszyn, np. specjalistycznych samochodów, pomp ssących czy też pompo-sprężarek. Maszyny te znacznie przyspieszają oraz ułatwiają pracę.

Czyszczenie kanalizacji ‒ przepychanie rur Ciechanów

W ramach oferty zajmujemy się także czyszczeniem kanalizacji deszczowych i sanitarnych oraz udrażnianiem rur. Ponadto, usuwamy również żwir, piasek i osady ze studzienek kanalizacyjnych i wpustów ulicznych.

Rozbijamy i wypłukujemy osadniki tłuszczowe, usuwamy zatory oraz wycinamy korzenie, które zalegają w rurach. Do przeprowadzenia tego typu czynności wykorzystujemy nowoczesne samochody, wysokowydajne pompy oraz szeroką gamę głowic.